Reklama Graficzna Allegro

Allegro Ads

Co to jest Reklama Graficzna

Reklama graficzna to baner umieszczany powyżej listy wynikowej na Allegro.pl. Zawiera logo firmy, hasło reklamowe. Ten obszar linkuje do zdefiniowanej listy produktów. Ponadto w banerze znajdują się rotujące produkty. Po kliknięciu w produkt użytkownik jest przenoszony do karty produktu.

Dlaczego warto 

Jest idealne połączenie reklamy zasięgowej i jednocześnie reklamy sprzedażowej i uzupełnienie Allegro Ads. Klient może promować swoje logo i markę a jednocześnie prowadzić bezpośrednią promocję online wybranych produktów. Ponieważ reklama graficzna jest osadzona kontekstowo w odpowiedniej kategorii osiąga wysokie wskaźniki skuteczności. Klienci chętniej klikają w reklamę biokominków w kategorii „Biokominki” niż w innej dowolnej kategorii.

Jak realizujemy kampanie

Do uruchomienia kampanii potrzebujemy logo marki, hasło reklamowe i listę produktów. Pozostałe ustawienia są po naszej stronie. Po weryfikacji ze strony Allegro.pl kampania jest uruchomiona.

Jak raportujemy

Klient na bieżąco otrzymuje raporty zawierające liczbę wyświetleń, kliknięć, wydanych środków oraz zwrotu z inwestycji (ROI). W pierwszym okresie kampanii jesteśmy z klientem w stałym kontakcie w celu optymalizacji oferty (odpowiednie opisanie oferty, dobór słów kluczowych, odpowiednie stawki).

Ile to kosztuje?

Produkt rozliczany jest w systemie CPM. To oznacza, że klient płaci określoną stawkę za każde 1000 wyświetleń. My pobieramy jedynie procent zrealizowanego budżetu. Nie pobieramy opłat za przygotowanie kampanii ani innych ukrytych opłat.

Reklama Graficzna Allegro

Dlaczego warto korzystać z reklamy graficznej Allegro

 

Red Peppers Sp. z o.o. - Agencja Marketingowa

realizacja estinet.pl