Allegro Ads

Wiosenna Promocja

Zapraszamy Państwa do skorzystania z promocji Allegro Ads. Pierwszy miesiąc prowadzenia kampanii za darmo. Płacą Państwo wyłącznie za kliki w Allegro.

Założenie konta reklamowego, prowadzenie kampanii, optymalizacje- to wszystko otrzymują Państwo od nas gratis. I nie musicie przedłużać umowy. Wierzymy, że będziecie zadowoleni i zostaniecie z nami na dłużej.

Od 5 lat Agencja Red Peppers jest Allegro Ads Partnerem.  To oznacza, że oficjalnie współpracujemy z Allegro przy prowadzeniu kampanii reklamowych na platformie Allegro.pl.

Nasz profesjonalny zespół zajmuje się wdrażaniem, prowadzeniem i optymalizacją kampanii reklamowych. W związku z rozwojem platformy możemy reklamować Państwa produkty również na  Facebook, w Google Ads oraz przy pomocy najnowszego narzędzia Allegro- Reklamy Graficznej.

Dla kogo reklama Allegro Ads

Każda firma prowadząca czy to duży sklep online, czy mały butik online czy outlet online powinna rozważyć czy warto być na Allegro.pl. Obecnie jest to największa platforma ecommerce działająca na rynku polskim. 18 milionów użytkowników i 24 milion transakcji powinny utwierdzić w przekonaniu każdego, że zarówno zwykłe, codzienne zakupy online czy też wyprzedaże online są realizowane w dużej mierze na Allegro.pl.

Klienci dokonują blisko 2 miliardów zapytań w poszukiwaniu odpowiedniego towaru. Aby skutecznie konkurować warto skorzystać z reklamy online jaką dostarcza Allegro. Poza Allegro Ads mamy również nową formę promocji online jaką jest reklama graficzna. 

Co to jest Allegro Ads

Allegro Ads to reklama online polegająca na umieszczeniu promowanego produktu na początku listy wynikowej. Dodatkowo reklama pojawia się z boku wyniku wyszukiwania oraz innych miejscach na platformie Allegro.pl

Dlaczego Allegro Ads

Dzięki tej reklamie możesz istotnie zwiększyć sprzedaż. Nasze analizy wskazują, że pierwsze miejsca na liście wynikowej zwiększają liczbę kliknięć o 15% a transakcji o 21%. Taka forma reklamy w internecie jest skuteczna z tego powodu, że jest kontekstowo osadzona w wyniku wyszukiwania.

Ponadto obecność na pierwszym miejscu to również ważna cecha budowania wartości i świadomości marki. 

Czy warto korzystać z Allegro Ads.

Powyższe dane wskazują, że jest to tania i skuteczna reklama online. Należy pamiętać, że oferta musi mieć: dobry tytuł, czytelne zdjęcie miniaturki, pełny opis produkty, dobre warunki dostawy. Wtedy uzupełnienie tego o Allegro Ads mocno zwiększy szanse na sukces sprzedażowy.

Jak realizujemy kampanie

Wspólnie z Wami ustalamy cele kampanii i dostosowujemy ją tak, aby te cele zrealizować. To Wy ustalacie wartość klika oraz jaki budżet chcecie przeznaczyć na promocję swoich ofert i czas kiedy dokładnie mają być promowane. Kampanię rozpoczynamy od dowolnego budżetu. Płacicie za kliknięcie w wypromowaną przez nas ofertę czyli za potencjalnego nowego klienta. Oferty wyświetlamy w najlepszych sprzedażowo miejscach na platformie ecommerce, przed ofertami innych sprzedających.

Jak raportujemy

Klient na bieżąco otrzymuje raporty zawierające liczbę wyświetleń, kliknięć, wydanych środków, transakcji oraz zwrotu z inwestycji (ROI). W pierwszym okresie kampanii jesteśmy z klientem w stałym kontakcie w celu optymalizacji oferty (odpowiednie opisanie oferty, dobór słów kluczowych, odpowiednie stawki).

Ile to kosztuje?

Nie pobieramy stałych opłat. Rozliczamy się wyłącznie za procentem od zrealizowanego budżetu.

Czy warto nam zaufać?

Dajemy Wam również wiedzę, jak przygotować oferty, aby były jeszcze lepiej widoczne. Nasze doświadczenie to ponad 1700 kampanii reklamowych w wszystkich kategoriach od odzieży przez meble na zdrowiu i urodzie kończąc. Dzięki Allegro Ads nasi klienci sprzedali już ponad 230 tysięcy swoich produktów.

 

Jeżeli nie posiadacie konta na Allegro i nie prowadziliście do tej pory sprzedaży poprzez tę platformę ecommerce, nasi specjaliści pomogą Ci uruchomić sprzedaż.

Służymy pomocą zarówno w uruchamianiu nowych sklepów na Allegro jak i w prowadzeniu dotychczasowych.

 

Skontaktuj się teraz

 

 

Allegro Ads dane

Red Peppers Sp. z o.o. - Agencja Marketingowa

realizacja estinet.pl