Allegro Ads

Allegro Ads

Już od ponad 2 lat Agencja Red Peppers jest Allegro Ads Partnerem.  To oznacza, że oficjalnie współpracujemy z Allegro przy prowadzeniu kampanii Allegro Ads.

Allegro Ads to reklama promująca wystawione oferty naszych Klientów na platformie allegro.pl.

Nasz profesjonalny zespół zajmuje się wdrażaniem, prowadzeniem i optymalizacją kampanii Allegro Ads na największej platformie ecommerce jaką jest allegro.pl. W związku z rozwojem platformy od możemy reklamować Państwa produkty również na  Facebook, w Google Ads oraz przy pomocy najnowszego narzędzia Allegro- reklamy graficznej.

Dlaczego Allegro Ads

Dzięki tej reklamie możesz istotnie zwiększyć sprzedaż. Nasze analizy wskazują, że pierwsze miejsca na liście wynikowej zwiększają liczbę kliknięć o 15% a transakcji o 21%.

Ponadto obecność na pierwszym miejscu to również ważna cecha budowania świadomości marki.

Jak realizujemy kampanie

Wspólnie z Wami ustalamy cele kampanii i dostosowujemy ją tak, aby te cele zrealizować. To Wy ustalacie jaki budżet chcecie przeznaczyć na promocję swoich ofert oraz czas kiedy dokładnie mają być promowane. Kampanię rozpoczynamy od dowolnego budżetu. Płacicie za kliknięcie w wypromowaną przez nas ofertę czyli za potencjalnego nowego klienta. Oferty wyświetlamy w najlepszych sprzedażowo miejscach na platformie ecommerce, przed ofertami innych sprzedających.

Jak raportujemy

Klient na bieżąco otrzymuje raporty zawierające liczbę wyświetleń, kliknięć, wydanych środków, transakcji oraz zwrotu z inwestycji (ROI). W pierwszym okresie kampanii jesteśmy z klientem w stałym kontakcie w celu optymalizacji oferty (odpowiednie opisanie oferty, dobór słów kluczowych, odpowiednie stawki).

Ile to kosztuje?

Nie pobieramy stałych opłat. Rozliczamy się wyłącznie za procentem od zrealizowanego budżetu.

Czy warto nam zaufać?

Dajemy Wam również wiedzę, jak przygotować oferty, aby były jeszcze lepiej widoczne. Nasze doświadczenie to ponad 1700 kampanii reklamowych w wszystkich kategoriach od odzieży przez meble na zdrowiu i urodzie kończąc. Dzięki Allegro Ads nasi klienci sprzedali już ponad 230 tysięcy swoich produktów.

 

Jeżeli nie posiadacie konta na Allegro i nie prowadziliście do tej pory sprzedaży poprzez tę platformę ecommerce, nasi specjaliści pomogą Ci uruchomić sprzedaż.

Służymy pomocą zarówno w uruchamianiu nowych sklepów na Allegro jak i w prowadzeniu dotychczasowych.

 

Skontaktuj się teraz

 

 

Allegro Ads dane

Red Peppers Sp. z o.o. - Agencja Marketingowa

realizacja estinet.pl